Sperm Testi İstanbul

Sperm Testi İstanbul adresinde sizlere hizmet vermekteyiz.Sperm testini güvenilir yöntemle yapmaktayız.Aşağıda gerekli bilgileri bulabilirsiniz.

Sperm Testi Yani Spermiogram
Laboratuvarımızda En Güvenilir Yöntem Olan Kruger Yöntemi İle Sperm Testi İncelemesi Yapılmaktadır.
Laboratuvarımız Spermiogram Testi Konusunda Kendini İleri Düzeyde Geliştirmiş ve İstanbul’da Sperm Testi Konusunda Uzman Bir Kadroya Sahiptir. Kadromuzda Profesör ve Doçent ünvanlarına sahip uzmanlar incelemeleri bizzat yapmaktadırlar. Geldiğinizde bu doktorlarımızı görüp detaylı bilgi alabilir, soru cevap şeklinde görüşme sağlayabilirsiniz.
Testler kadromuzdaki uzman doktorlar tarafından titizlikle kontrol edilmekte ve çalışılmaktadır.

Klinik mikrobiyoloji ve biyokimya uzman kadromuzla testleriniz titizlikle çalışılmaktadır. Anormal bir örnek görüldüğü yada inceleme ile karşılaşıldığı durumlarda tekrar çalışılarak en doğru sonuç tarafınıza verilmektedir. Yanılma payını en aza indirgeyen bilgisayar programı destekli spermiyogram testi  de yapılmaktadır. Ancak en güvenilir yöntem mikroskopik yöntemle gözle yapılan tecrübeli laboratuvar personellerinin inceleme yaptığı Kruger yöntemidir. Sperm vermek için özel video/film görsel simülasyon gösterimli sperm odamız mevcuttur. Rahatlıkla örnek verebilmeniz için en uygun ortam sağlanmıştır.

Ayrıntılı Bilgi İçin Lütfen Arayınız

0212 631 10 31 Şişli Sperm Testi Merkezimiz

0216 567 10 10 Kadıköy Sperm Testi Merkezimiz

Call Center : 444 7 522 (LAB)

Bir cevap yazın