Tahlil Fiyatları 2020

Tahlil Fiyatları 2020

Tıbbi yardıma ihtiyaç duyduğunuzda doktorunuz sizden birçok kan tahlili isteyebilir ve siz testleri araştırmak ve tahlil fiyatlarını öğrenmek için çaba sarfetmeniz gerekir. Bu yüzden istanbul laboratuvarları olarak sizlere en uygun fiyatı veriyoruz SGK lı hastalara ekstra indirimi kendi bünyemizde uygulamaktayız.

Tahlil fiyatları 2020 yılındada istanbul laboratuvarlarında kaliteli hizmet anlayışı ile aşırı fiyat artışlarından etkilenmeden uygun fiyatlara yaptırabileceksiniz.

Özel Laboratuvar Fiyatları  SGK’lılara Tahlil Fiyatlarımızda %10 ekstra indirim Uyguladık
%100 Yerli Ortaklı İstanbul Laboratuvarları Tüm tetkiklerde indirim uygulamaktadır.İstanbul Laboratuvarları olarak, İstanbul’da en uygun tahlil fiyatları ile Avrupa ve Anadolu yakasında tahlil hizmeti vermekteyiz.
Ayrıca İstanbul dışında yaşayan hastalarımıza, numunelerini kargo ile göndererek, uygun tahlil hizmetinden faydalanmalarını sağlıyoruz.Checkup Fiyatlarımız O kadar ekonomik ki ; çoğu kişi doktorunun yazdığı tahlillerin tümünün check up paketimizin içerisinde bulunduğunu görüp, üstelik başka kurumlardan daha uygun ve ekonomik fiyatı olduğunu öğrenince tahlil fiyatları nın uygunluğunun avantajının yanında bedava checkup yaptırmış oluyor. hem doktorunun yapılmasını isteği testleri yaptırmış oluyor hemde ultrason gibi akciğer filmi gibi tekikleri ve bir çok testi de bedavaya yaptırmış oluyor.Kan tahlilleri, genetik testler, gıda allerji testleri, gebelik tahlilleri ve idrar tahlilleri başta olmak üzere ihtiyacınız olan bütün tahlil hizmetlerine İstanbul Laboratuvarlarında uygun fiyatlara ulaşmanız mümkündür.Yasalar gereği tahlil fiyatlarını internet sitemizde yayınlayamıyoruz.Aşağıdaki bilgilerden bizlerle iletişime geçerseniz ya da tahlil fiyatları formunu doldurursanız; sizinle en uygun tahlil fiyatlarımızı paylaşabiliriz. SGK mensuplarına indirimlerimiz mevcuttur. Ayrıca tüm Anlaşmalı Kurumları ilgili sayfamızdan görebilirsiniz.

444 7 LAB
444 7 522

Şişli ve Kadıköy Acıbadem’de,

Hasanpaşa’da  Hizmetinizdeyiz…

Fiyatlar için E-Mail:  info@labistanbul.net

Detaylı bilgi için https://www.labistanbul.net/tahlil-fiyatlari/

Bir cevap yazın